Wynajem podestów scenicznych / Wypożyczalnia wybiegów na pokaz mody

wynajem wybieg pokaz mody podesty sceniczne Każdy pokaz mody, musi charakteryzować się w pełni dobraną oprawą artystyczną i spełniać wiele wymogów technicznych w tym dobrze dobrane oświetlenie sceniczne oraz dobrej klasy sprzęt nagłośnieniowy.
Najważniejszym elementem oprócz nagłośnienia scenicznego jest wybieg dla modelek i modeli, składający się z podestów scenicznych. Standardowo każdy wybieg składa się z pojedynczych modułów podestów scenicznych o wymiarach 2 metry na 1 metr, można również spotkać moduły o wymiarach 2 metry na pół metra lub 1 metr na 1 metr, chodź tylko kilka firm w Polsce, zajmujących się profesjonalnym wypożyczeniem podestów scenicznych posiada takie elementy w tym nasza firma, która zaopatrza inne przedsiębiorstwa w tego typu elementy. Każdy moduł podestu scenicznego składa się z czarnej, wodoodpornej sklejki pokrytej warstwą, anty-poślizgową, która zapewnia bezpieczeństwo podczas prezentowania się modelek i modeli na wypożyczonej scenie.

Dzięki teleskopowym nogą podest sceniczny można tak naprawdę ustawić na każdej wysokości od 20 cm aż do 2 metrów i wyżej
Aby sprostać oczekiwaniom nie tylko Twoim-jako organizatora- ale również, a może przede wszystkim uczestników organizowanego przez Ciebie wydarzenia, wynajem nagłośnienia dopasowywany jest do rodzaju wydarzenia, ale także do danego typu sceny czy otoczenia. Dzięki temu każda organizowana przez Ciebie impreza firmowa, piknik firmowy, czy konferencja pozostanie niezapomnianym i długo wspominanym wydarzeniem. Dysponujemy sprzętem najlepszych światowych marek jak: QSC, Behringer, Mackie, Alto, Sennheiser, AKG, Allen & Heath, dzięki czemu dostarczamy jakość na światowym poziomie. wynajem sceny pokaz mody podesty sceniczne

Za sprawą klamr spinających nogi oraz uchwytom do łączenia blatów, a także kostką samopoziomującym podest sceniczny jest stabilny, dzięki czemu podczas poruszania nie będzie przeszkadzać w prezentowaniu się osób na wybiegu Wynajem sceny dla modelek i modeli powinien być estetyczny i dobrze udekorowany. Aby podkreślić wybieg często na powierzchnię podestu scenicznego montuje się czerwony dywan lub wykładzinę, która dobrze prezentuje się podczas samego pokazu. Dodatkowo aby zakryć boki każdego z modułów wynajem podestów scenicznych w Krakowie, można przyczepić czarny materiał, najczęściej czarny strech. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, a razem z dobrze dobranym oświetleniem scenicznym i nagłośnieniem estradowym, tworzy niezapomniany klimat. Dzięki specjalnym uchwytom, które wsuwamy do profilu aluminiowego podestu scenicznego, z każdej strony można zamontować oczkowy baner reklamowy na przykład naszego sponsora lub zaprezentować swój baner podczas samego pokaz mody. Ze względu na bardzo dużą ilość posiadanych przez naszą firmę podestów scenicznych możemy zbudować bardzo długi jak i szeroki wybieg sięgający nawet 200-300 m2.

wynajem podestow scenicznych wybieg dla modelek Kolejnym ważnym elementem przy montażu sceny dla modelek i modeli są schody modułowe.
Warto je zamontować gdy podesty sceniczne ustawione są powyżej 40 cm, jest to najniższa wysokość od której stosuje się takie rozwiązanie, przy niższych wysokościach nie jest to potrzebne. Do Państwa dyspozycji mamy gotowe schody modułowe o szerokości 30 cm i długości 1 metra a każdy ze stopni ma wysokość 20 cm, lub schody które można zbudować z mniejszych modułów podestów scenicznych.

wypozyczalnia podesty sceniczne pokaz mody Scenę na wybieg możemy zamontować w różnym układzie ułożenia na przykład wynajem podestów scenicznych może być w formie prostokąta lub kwadratu a nawet mieć zaokrąglony kształt.
Może składać się z różnych platform scenicznych obok siebie na różnych wysokościach dając nieskończone możliwości przy projektowaniu wybiegów dla modeli i modelek. Nasza firma zajmuje się wypożyczeniem podestów scenicznych w całej Polsce.