Wynajem nagłośnienia - Nagłośnienie imprez


wynajem nagłośnienia

Nie ulega wątpliwości stwierdzenie, że jednym z elementarnych wymagań publiczności podczas koncertu jest nagłośnienie najwyższej jakości.

Podczas tego typu imprez wymagany jest czysty dźwięk słyszany z najdalszych zakątków. Nasza firma, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferuje kompleksowe usługi w zakresie wypożyczania, montażu oraz obsługi sprzętu nagłaśniającego przeznaczonego nie tylko na koncerty, ale i konferencje, pikniki, szkolenie itp. Dobra jakość dźwięku stanowi podstawę. Aby zaspokoić potrzeby organizatorów a co za tym idzie wszystkich uczestników wydarzenia do rodzaju organizowanej imprezy, typu muzyki, rodzaju sceny czy otoczenia dopasowujemy odpowiedni sprzęt. Dysponujemy asortymentem najlepszych światowych marek jak: QSC, Behringer, Mackie, Alto, Sennheiser, AKG, Allen & Heath, dzięki czemu dostarczamy jakość na światowym poziomie, a każda zorganizowana przez Państwa impreza- począwszy od pikniku, konferencji po pokaz czy koncert będzie niezapomnianym i dobrze wspominanym wydarzeniem.

nagłośnienie imprezW naszej ofercie poza sprzętem audio- głośnikami, kolumnami, mikrofonami, zestawami mikrofonów bezprzewodowy oraz nagłownych, mikserami itp. posiadamy również sterowniki światła DMX czy urządzenia do tworzenia dymu.

Dodatkowo zajmujemy się kompleksową organizacją imprez. Począwszy od szkoleń i konferencji po imprezy rozrywkowe- koncerty, występy, pokazy taneczne. Wieloletnie doświadczenie oraz obserwacja rynku pozwalają nam na profesjonalną organizację wydarzenia, które w pełni usatysfakcjonuje gości. Każde zlecenie jest zupełnie inne. Do naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Cechuje nas pełen profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność, a także umiejętność dostosowania się do oczekiwań, oraz wymagań zleceniodawcy. W ten sposób dbamy o Państwa komfort oraz zadowolenie, ale również o otoczenie, w którym odbywa się impreza.


nagłośnienie Kraków

Organizację każdego z wydarzeń należy zacząć od podstaw, tak aby zbadać o akustykę pomieszczenia lub otoczenia.

Również należy zwrócić uwagę na parametry sceny lub innego miejsca, które znajdzie się w centrum uwagi. Dopasowany przez nas sprzęt w pełni zaspokoi oczekiwania gości, oraz zagwarantuje wygodę podczas wystąpień oraz oszczędzi dodatkowego stresu dla organizatorów. Podczas organizacji każdej z imprez należy także rozważyć wynajem oświetlenia, cateringu czy firmy transportowej. Długoletnie doświadczenie pozwala nam w tym zakresie na kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju eventów na najwyższym poziomie.