Wynajem nagłośnienia / Wypożyczalnia nagłośnienia

wypozyczalnia-naglosnienia-krakow-qsckw122Nie ulega wątpliwości stwierdzenie, że jednym z elementarnych wymagań publiczności podczas koncertu jest nagłośnienie najwyższej jakości. Podczas tego typu imprez wymagany jest czysty dźwięk słyszany z najdalszych zakątków. Nasza firma wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferuje kompleksowe usługi w zakresie wypożyczania, montażu oraz obsługi sprzętu nagłaśniającego przeznaczonego nie tylko na koncerty, ale i konferencje, pikniki, szkolenie itp.

Dobra jakość dźwięku stanowi podstawę. Aby zaspokoić potrzeby organizatorów a co za tym idzie wszystkich uczestników wydarzenia do rodzaju organizowanej imprezy, typu muzyki, rodzaju sceny czy otoczenia dopasowujemy odpowiedni sprzęt. Dysponujemy asortymentem najlepszych światowych marek jak: QSC, Behringer, Mackie, Alto, Sennheiser, AKG, Allen & Heath, dzięki czemu dostarczamy jakość na światowym poziomie, a każda zorganizowana przez Państwa impreza- począwszy od pikniku, konferencji po pokaz czy koncert będzie niezapomnianym i dobrze wspominanym wydarzeniem. wynajem-naglosnienia-krakow-qsc

W naszej ofercie poza sprzętem audio- głośnikami, kolumnami, mikrofonami, zestawami mikrofonów bezprzewodowy oraz nagłownych, mikserami itp. posiadamy również sterowniki światła DMX czy urządzenia do tworzenia dymu. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową organizacja imprez począwszy od szkoleń i konferencji po imprezy rozrywkowe- koncerty, występy, pokazy taneczne. Wieloletnie doświadczenie oraz obserwacja rynku pozwalają na ma profesjonalną organizację wydarzenia, które w pełni usatysfakcjonuje gości.

Każde zlecenie jest zupełnie inne wiec do naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Cechuje nas pełen profesjonalizm, elastyczność oraz kreatywność a także umiejętność dostosowania się do oczekiwań oraz wymagań zleceniodawcy. W ten sposób dbamy o Państwa komfort oraz zadowolenie, ale również o otoczenie, w którym odbywa się impreza.

Organizację każdego z wydarzeń należy zacząć od podstaw, tak aby zbadać akustykę pomieszczenia lub otoczenia, parametry sceny lub innego miejsca, które znajdzie się w centrum uwagi. Dopasowany przez nas sprzęt w pełni zaspokoi oczekiwania gości oraz zagwarantuje wygodę podczas wystąpień oraz oszczędzi dodatkowego stresu dla organizatorów.

wynajem-mikserow-analogowych-naglosnienie-krakow
Podczas organizacji każdej z imprez należy także rozważyć wynajem oświetlenia, cateringu czy firmy transportowej. Długoletnie doświadczenie pozwala nam w tym zakresie na kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju eventów na najwyższym poziomie.
wynajem-systemu-bezprzewodowego-naglosnienie