Wynajem trybun dla widowni / Wypożyczalnia podestów scenicznych.

wynajem podestow scenicznych wypozyczalnia trybun dla widowni Wiele wydarzeń w tym sportowych ale i nie tylko potrzebuje trybuny dla widowni. Zdarza sie to wtedy gdy dane wydarzenie organizuje sie na świeżym powietrzu lub w miejscach do tego nie dostosowanych.
Trybuny dla widowni zbudowane są z podestów scenicznych z naszej wypożyczalni w Krakowie. Każda realizacja wymaga na początku dokładnej analizy danego wydarzenia: sportowego jak piłka ręczna, wyścig samochodowy lub eventowego typu koncert. Planowanie montażu podestów scenicznych z których powstanie trybuna dla widowni rozpoczyna się od analizy powierzchni, na której podesty sceniczne na nogach teleskowpowych zostaną umiejscowione. Jest to bardzo ważne, gdyż inaczej montuje się podest sceniczny na ziemi lub trawie a inaczej gdy jest to stała nie zapadajaca się pod ciężarem powierzchnia jak chodniki betonowe czy podłoga na sali gimnastycznej.Przy nie stabilnych powierzchniach takich jak ziemia, trwa, bołoto na każdą nogę podestu scenicznego montuje się specjalne 20 mm lub 30 mm grubości wkładki o wielkości 20 cm x 20 cm np z skleiki wiórowej aby rozłożyć ciężar podestu na większą powierzchnie. Skutkuje to stabilną konstrykcją trybuny, nawet w bardzo grząskich miejscach.

Aby całe przedsięwzięcie było bezpiecznie zorganizowne przedewszystkim, ważne jest dla Nas ciężar, waga osób, sprzętu jakie mają utrzymać nasze podesty sceniczne.
Standardowo na wynajem podestów scenicznych na 1m2 powierzchni przypada 500 kg lub 900 kg w zalezności o modelu w tym wzmocnień danego blatu oraz nóg podestów scenicznych.Nasza wypożyczalnia podestów scenicznych w Krakowie, posiada dwa rodzaje podestów lekkie i ciężkie.Podesty sceniczne lekkie posiadają 9mm wodoodporną sklejkę obudowane aluminiową obudową wraz z nogami o grubości 2mm mogą utrzymać na całej powierzchni ciężar do 500 kg. Podesty sceniczne ciężkie wykonane są z 11 mm skleiki, a nogi stosowane do tego typu podestów mają grbość profilu aż 3mm dzięki czemu są w stanie utrzymać ciężar do 900 kg na 1 m2.Po pozytywnej analizie obciażena i rodzaju powierzchni przystępujemy do montażu trybuny dla widowni. Kolejnym ważnym aspektem jest wypoziomowanie blatów, a dokładnie nóg teleskopowych, tak aby każda z kondygnacji podestów scenicznych była na jednym i tym samym poziomie. W zalezności od długości nóg możemy zbudować trybuny od 20 cm do nawet 200 cm, dzięki czemu można zbudować wiele kondygnacji i wyokości w danej trybunie. wynajem trybun dla widowni wypozyczalnia podestow scenicznych

Przy prostym podłożu można zacząć już od 20 cm i każdy kolejny rząd można zwiększać o kolejne 20 cm co daje nam w sumie aż 10 kondygnacji do zbudowania. Oczywisćie odstępy mogą być większe np co 30 cm lub 40 cm w zależności od tego co klient potrzebuje. W zależności od wielkości powierzchni na, której montowane są trybuny dla widzów, każdy rząd podestów scenicznych zbudowany jest z blatów o wymiarach 50cm lub 100 cm szerokości. Standardowo do budowy trybun z podestów scenicznych montuje się te z większa szerokością blatu. Następnym krokiem w montażu całej trybuny jest określenie jej długości a do dyspozycji mamy elementy o długości 50 cm , 100 cm lub 200 cm. Dzięki czemu można stworzyć trybuny sięgające nawet kilkudziesiecu metrów. Każdy z blatów wyposarzony jest w wodoodporną skleikę hex koloru czarnego. Aby całośc była stabilna stosuje się 2 rodzaje wzmocnień stabilizacyjnchy do podestów scenicznych.

wynajem trybun dla widowni podesty sceniczne Podwójne klamry do nóg teleskopowych oraz klamry do łączenia blatów. Służą one do łączenia każdego podestu scenicznego ze sobą tworząd jedną całość.Klamry montuje się do nóg lub nóg teleskopowych podestów scenicznych, aby zachować równy odstęp i aby każda noga stała pod dobrym kontem.
Klamry do blatów stosuje się aby każdy blat podestu scenicznego nie miał żadnych luk a także żeby podesty nie rozchodziły się na różne strony. Ostatnim elementem trybuny dla widzów jest montaż barierek na najwyższej kondygnacji trybuny, służace do ochrony przed potencjalnym upadkiem kogoś z dużej wysokości. Poręcze aluminiowe montowane są w specjalne uchwyty, które są mocowane do profilu aluminiowego blatu podestu scenicznego. Każda z barierek jest łączona specjalnym łącznikiem z góry i z dołu. Po zakończonym montażu trybuny dla widowni, następuje sprawdzenie, każdego elementu krok po kroku aby upewnić się że projekt trybuny zostanie zaakceptowany przez projektanta i montażystę

wynajem trybun dla widowni Trybuny dla widowni stosuje się w wielu przypadkach przedewszytskim w wydarzeniach sportowych zaczynająć od piłki ręcznej, piłki nożnej, koszykówki lub siatkówki.
Dzięki trybuną dla widzów zbudowanych z podestów scenicznych można bez problemu dostosować każdą trybunę do potrzeb danego wydarzenia, eventu. Dzięki małym elementą w przeciągu 24h można zbudować optymalną trybunę w trudno dostępnych miejscach i po zakończeniu wydarzenia można bezproblemu zdemontować dzięki czemu można zorganizować wydarzenie w prawie każdym miejscu. Dzięki różnorakim projektą można zrobić szerszą lub węższą trybunę, tak samo dłuższą i szerszą też nie będzie problemem